• ניר יפת - מעצב פנים

עיצוב משרדים


דגשים חשובים בעיצוב משרדים

סביבת העבודה שאתם מתכננים צריכה להיות בראש ובראשונה - סביבת עבודה וכשמה, צריכה להיות מקום שבו יהיה ניתן לעבוד לבד או בקבוצה, להתרכז במשימות ולהיות פרודוקטיביים ככל היותר. לא הייתם רוצים למשל להביא עובד למצב שהתפוקה שלו תהיה 30% לעומת 120% , לא?


כיצד יוצרים סביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית

במאמר אחד לא ניתן לתת את כל התורה, אך ניתן לתת כמה דגשים לעיצוב סביבת עבודה נעימה ובראש ובראשונה כמובן עלינו לתכנן את החללים בקפידה ולנצל את המיטב - למקסם שטחים.

כאשר אנו מתכננים משרדים מעל 200 מ"ר , יש יותר שטחים לתכנון, אזורים ומדורים - כגון משרדים פרטיים, עמדות עבודה אופן ספייס, פינות הסבה, חדרי ישיבות קטנים, לפגישות קטנות וחדרי ישיבות גדולים ופורמליים יותר, מטבח פתוח או סגור, קבלה, לובי ועוד.


ככל שהמשרדים יותר גדולים ניתנת חשיבות רבה יותר לאזורים לא פורמליים, שבהם העובדים יכולים לרבוץ או לשבת לשיחה קצרה בטלפון או יחד עם חבריהם לעבודה, זהו נושא שמשדרג את חווית העובדים במקום עבודתם, בכך שאנו מראים להם שמתחשבים בהם ובכך שיוצרים להם את המקום להפסקה קצרה משולחן העבודה.

במשרדים קטנים יותר מכך, אנו עושים מאמץ ככל הניתן ליצירת פינות ישיבה כדוגמת אלו שבמשרדים הגדולים ואף מצליחים על אף שטח המשרדים הקטן ובכך משדרגים את חווית חלל העבודה ונראות המשרדים.


תאורה

התאורה משחקת תפקיד חשוב בכל פרויקט ופרויקט שבו אנו נוגעים ובמשרדים הנושא חשוב באותה המידה.

חשוב מאוד שהאור לא יהיה לבן מידי ולא צהוב מידי, לא חזק מידי ולא חלש מידי וכאן מתבצע תכנון וחישוב תאורה כבר במהלך התכנון.

בחירת רהיטים וייצור רהיטים

במשרדים קיימים מספר סוגי רהיטים, חלקם מוצרי מדף וחלקם רהיטים שנועדו לייצור.

מוצרי המדף הם לרוב הכיסאות, שולחנות, שידות ועוד. בנוסף ישנו ריהוט שאותו אנו מתכננים ומייצרים במיוחד עבור משרדים וכחלק מהעיצוב, כדוגמת דלפק קבלה, מטבח ובר ישיבה ועוד.


הריהוט חייב להיות ארגונומי, ידידותי לגוף האדם, נוח ונעים, כך שתהיה האפשרות לשבת זמן ממושך, מבלי לפגוע בגוף העובד שלכם, או בגוף של עצמכם. בבחירת הכיסאות, חשוב מאוד להתחשב באופי העבודה ובעובד שהולך לשבת בסופו של דבר על אותו הכיסא שתבחרו, שכן בעיות גופניות רבות נגרמות מבחירת כיסא לא נכון, ישיבה לא נכונה ועוד. בנוסף גם יש כיסאות אשר מותאמים למצבי עבודה שונים, אשר אינם רק בישיבה מלאה.

אקוסטיקה

אקוסטיקה משחקת תפקיד מאוד משמעותי במשרדים והיא נושא שאין לוותר עליו, יש לבצע את התכנון הנכון לצורך ספיגת רעשים ויצירת קולות יותר נכונים בחלל, פתרון אקוסטי בחלל, מעניק ריכוז לעובדים ובריאות כללית לכל הגוף ולא רק לשמיעה.

מיתוג ועיצוב קירות

מיתוג החללים השונים ברחבי המשרד, מועיל ביותר למורל העובדים שלכם ולנראות בפני האורחים שלכם, על כן בשנים האחרונות אנו שמים יותר דגש גם על מיתוג משרדים ועיצוב קירות אווירה בחללי העבודה שאנו מעצבים והכל תמיד מותאם לאופי החברה.

לעיצוב משרדכם, צרו עימנו קשר לתאום פגישה 052-3454754

#עיצובמשרדים #מעצבמשרדים #תכנוןמשרדים

39 צפיות

יצירת קשר

סטודיו ניר יפת

משרד עיצוב פנים

טלפון : 052-3454754

פקס : 03-9707744

ראשון - חמישי 9:00-18:00

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© Copyrights 2019 - Nir Yefet Interior Design Studio