מעצב בתי מלון

משרדנו מעצב בתי מלון, מסעדות ודירות נופש, תוך מעקב מתמיד ושוטף אחר עולם המלונאות.

כמעצבים של בתי מלון, הגישה שלנו בתכנון ועיצוב היא מעודנת ומוחשית ונאמנה לסיפור המלון אותו אנו מעצבים, בין אם זה מלון בהקמה או מלון קיים הזקוק לרענון ועיצוב מחדש, על מנת לעמוד בתחרות הגוברת בעולם המלונאות.

תחרות אשר גוברת בעקבות מלונות חדשים אשר מוקמים בימים אלו ועם מצב מחסור החדרים בארץ, כנראה גם לא תיפסק, תחרות מול דירות AIRBNB אשר יצרו אלטרנטיבה חדשה כבר כמה שנים לתיירים ונוגסת נתח משמעותי בקרב בתי המלון הקיימים, עד כדי כך שרשתות בתי מלון גדולות בעולם, כבר מקימות ומעצבות בתי מלון, אשר הם בעצם דירות AIRBNB.

מעצב בתי מלון הוא גורם חשוב מאוד בתהליך הקמה או שדרוג של בית מלון קיים אשר דועך עם הזמן ואשר אינו מדביק את המלונות החדשים.

כמעצבי בתי מלון אנו חושבים בראש ובראשונה על האורח ומה תהיה החוויה שאנו נרצה ליצור עבורו בתקופת השהות שלו במלון, החוויה נולדת אצלנו בשולחן התכנון והעיצוב והיא תמיד תהיה קשורה לסיפור המלון, לסביבה, קהל היעד ועוד.

תהליך עיצוב המלון, מלווה במלאכת חשיבה מעמיקה אשר שמה דגש על חווית האורח, על תכנון מוקפד, בחירת חומרי גמר איכותיים ועמידים, תכנון ועיצוב תאורה ועוד פרמטרים נוספים וחשובים אשר יחד יעניקו חווית אירוח מפנקת לאורח של המלון .

המשרד מעצב בתי מלון חדשים בהקמה ומעצב מחדש בתי מלון קיימים תוך ליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו -

עד לגמר מושלם וקבלת המפתח, יחד עם פיקוח על עבודות הביצוע בשטח, על היצרנים השונים בבתי המלאכה ועל הספקים הרבים בפרויקט.