עיצוב פנים בתי מלון

משרדנו מעניק שירותי עיצוב פנים לבתי מלון, מסעדות ודירות נופש, תוך מעקב מתמיד ושוטף אחר עולם המלונאות.

הגישה שלנו בעיצוב בתי מלון היא מעודנת ומוחשית ונאמנה לסיפור המלון אותו אנו מעצבים, בין אם זה מלון בהקמה או מלון קיים הזקוק לרענון ועיצוב מחדש על מנת לעמוד בתחרות הגוברת בעולם המלונאות. תחרות אשר גוברת בעקבות מלונות חדשים אשר מוקמים בימים אלו ועם מצב מחסור החדרים בארץ, כנראה גם לא תיפסק, תחרות מול דירות AIRBNB אשר יצרו אלטרנטיבה חדשה כבר כמה שנים לתיירים ונוגסת נתח משמעותי בקרב בתי המלון הקיימים, עד כדי כך שרשתות בתי מלון גדולות בעולם כבר מתחילות להקים מלונות אשר הם בעצם דירות AIRBNB.

עיצוב פנים של בתי מלון בישראל ובעולם הופך לדבר נדרש וחובה בכל מלון שמוקם ובייחוד עבור בתי מלון ישנים אשר דועכים עם הזמן ואינם מדביקים את הבתי מלון החדשים.

כאשר אנו ניגשים לעיצוב פנים ותכנון של בית מלון, אנו חושבים בראש ובראשונה על האורח ומה תהיה החוויה שאנו נרצה ליצור עבורו בתקופת השהות שלו במלון, החוויה נולדת אצלנו בשולחן התכנון והעיצוב והיא תמיד תהיה קשורה לסיפור המלון, לסביבה, קהל היעד ועוד.

מלאכת עיצוב פנים של בתי מלון, כוללת חשיבה מעמיקה אשר שמה דגש על חווית האורח, על תכנון מוקפד, בחירת חומרי גמר איכותיים ועמידים, תכנון ועיצוב תאורה ועוד פרמטרים נוספים וחשובים אשר יחד יעניקו חווית אירוח מפנקת לאורח של המלון .

המשרד מעצב ומתכנן הרחבות של בתי מלון, בתי מלון חדשים בהקמה ועיצוב מחדש של בתי מלון קיימים תוך ליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו -

עד לגמר מושלם וקבלת המפתח, יחד עם פיקוח על עבודות הביצוע בשטח, על היצרנים השונים בבתי המלאכה ועל הספקים הרבים בפרויקט.