יצירת קשר / פניה

סטודיו ניר יפת

משרד עיצוב פנים

טלפון : 052-3454754

פקס : 03-9707744

ראשון - חמישי 9:00-17:00

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© Copyrights 2019 - Nir Yefet Interior Design Studio

מעצב בתים פרטיים

משרדנו מעצב ומתכנן בתים פרטיים המיועדים לבניה או לשיפוץ, מזה למעלה מעשור.

שירותי העיצוב פנים והתכנון של המשרד, כוללים תכנון מלא של הבית, על כל שטחיו כולל תכנון שטחי החוץ.

בין אם זה בית לשיפוץ או בית פרטי בשלבי תכנון, תהליך העיצוב והתכנון מותאם ללקוחות ובו אנו מתאימים את תכנון הבית לצרכים והרצונות האישיים שלהם ומביאים בסופו של דבר את הפנטזיה האישית של הלקוח, לידי מימוש.

במהלך השנים צברנו ידע וניסיון רב בתכנון ועיצוב פרקטי וארגונומי ועסקנו בתכנון בתים ישנים אשר היו מורכבים לשיפוץ, אשר כללו בין היתר הרחבות של הבית,  הגדלת מפתחי חלונות, פתרונות קונסטרוקטיביים מורכבים, אשר הביאו לשינויים משמעותיים בנראות הבית והתכנון, הגבהת שטחי חוץ למפלס הבית, בבתים שבהם החצר הייתה נמוכה משמעותית בגובה של מעל 1.5 מטר ועוד ועוד.

אנחנו מתכננים את הבית לפרטים, כולל תכנון הבניה, תשתיות, עיצוב ותכנון תאורה, בחירת חומרי הגמר, רהיטים וגופי תאורה, תכנון נגרות בהתאמה אישית וכמובן ליווי צמוד של הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

עבודה מעצב בתים פרטיים ועם צוות היועצים המקצועיים והקבלנים האיכותיים, שאיתם אנו עובדים באופן רציף כבר מזה כמה שנים, יחסכו לכם המון דאגות וכאבי ראש מיותרים. יחד אנו שומרים על איכות התוצר הסופי והופכים עבורכם את תהליך השיפוץ והבניה לחוויה נעימה וחלקה, אשר מתבצעת עם אנשים שעושים עבודתם מתוך אהבה, אכפתיות ורמה מקצועית גבוהה.