עיצוב דירת קבלן

לאחר רכישת דירה מקבלן, מגיע השלב שבו עליכם להעביר לקבלן ע"י מתכנן / מעצב מטעמכם, את השינויים אשר ברצונכם לבצע בתכנון הדירה המקורי, כולל תוספות, וויתורים ועוד.

לאחר מכן גם יגיע השלב של בחירת חומרי הגמר כדוגמת : ריצופים, חיפויים, כלים סניטרים, אביזרים כאלו ואחרים וכמובן אישור או שדרוג המטבח.

מעבר לשרות עיצוב פנים מלא, שאנו מעניקים, המתומחר עבור הפרויקט כולו, משרדנו מעניק פגישות יעוץ בתעריף שעתי, לרוכשי דירה מקבלן, עבור כל נושא מתבקש בשלבי הפרויקט ובזמן הנדרש לבצעם.

היות ופרק הזמן לקבלת הדירה, מרגע דרישת הקבלן לאישור או הגשת תכניות שינויים, הינו עוד ארוך, מצאתי את השרות הזה מתאים לרוכשים רבים ואנו מרחיבים אותו בעקבות הביקוש ופידבקים חיוביים שקיבלנו מרוכשים שקיבלו מאתנו שעות יעוץ.

אנחנו מסתכלים על כל התקציב שברשותכם לאחר רכישת הדירה, הכולל את המטבח, שינויים , תוספות, רכישת ריהוט ותאורה, לאחר הכניסה לדירה וכו' ומעניקים לכם יעוץ אשר יוכל לסייע להשאיר תקציב לשלב אבזור הדירה על ידכם.

לא מעט רוכשים שלא נעזרו ביעוץ, ביצעו שינויים שגבו מהם כסף רב ולעיתים גם לא היו שינויים טובים, ביצעו תוספות ושדרוגים, החליפו את המטבח סטנדרט ובסוף לא נשאר להם כסף לתאורה, כלים, ריהוט וכדומה.

אנחנו כן דואגים לייצב ולנצל את התקציב שלכם נכון בשלבי השינויים והבחירות, בהסתכלות עתידית.

מניסיון ממשי, הצלחנו לייעל תכנון של דירות קבלן, הן מבחינת הבניה והן מבחינת נקודות תשתית חשובות.

בנוסף הצלחנו גם למזער הוצאות כספיות מיותרות על שינויים או מניעת שינויים אשר פוגעים בתכנון הדירה.

מה אתם מקבלים בשרות שינוי דיירים / שינויים בדירת קבלן, מאתנו?

  • סקירת תכניות

  • הצעות לשינויים

  • הכנת תכניות שינויים - בניה ותשתיות

  • תאום תכניות עם אדריכל השינויים של הפרויקט

  • ליווי תהליך עד לאישור התכניות ועדכון הדירה בפרויקט

  • ליווי לבחירת חומרי הגמר

  • בנוסף ניתן לשכור שירותי עיצוב פנים מלאים 

לתאום פגישה או מספר פגישות יעוץ ,

צרו עמנו קשר בטופס המופיע בהמשך הדף