• ניר יפת - מעצב פנים

עיצוב בתי מלון והוסטלים


עיצוב והקמה של בית מלון והוסטלים

הקמת בית מלון, הוסטל או שיפוץ ועיצוב מחדש של הקיים, הינו פרויקט ארוך ומאתגר אך מעניין ומרתק גם יחד.

כל מבנה המשמש לתיירות, בין אם זה בית מלון , הוסטל או אחר, חייב לעמוד בקריטריונים הנדרשים לצורך מתן היתר לשימוש מלונאי, תקני בטיחות, חשמל, אינסטלציה, היגיינה, תברואה, היתר שימוש, היתרי בניה וכו'.

כיום, בעקבות החוסר בחדרי מלון בישראל ( כ-10,000 חדרים ) המדינה מסייעת בהשתתפות חלקית בשיפוץ והקמת בתי מלון, גם לקבלת מענק זה ע"י משרד התיירות, ישנם תנאי סף שבהם צריך לעמוד בית המלון ו/או ההוסטל.

את המידע לכך ניתן למצוא באתר משרד התיירות.


המלון כחוויה

כסטודיו לעיצוב פנים, אנו רואים בתי מלון ואכסניות כמקומות המעניקים חוויה ייחודית לתיירים, מלבד שימושם הפונקציונלי של אירוח ולינה.

המלון בעינינו, אינו בא לפתור בעיה של לינה, אלא עליו להעניק חוויה מיוחדת לאורחים השוהים בו, יחד עם מחשבה זו אנו ניגשים למלאכת עיצוב ותכנון בתי מלון והוסטלים.

כפי שציינתי קודם, לבתי מלון יש רמות דירוג שונות וכך גם לאכסניות, מעבר לדירוג, קיימים מלונות בוטיק ומלונות יוקרה וכך גם ישנם אכסניות רבות ברחבי העולם, שאינם כבר גסט-האוס פשוט, עם מספר רב של מיטות בחדר , שירותים ציבוריים ומטבח משותף בלבד.

אכסניות כיום מהוות מקומות תוססים ומושכי תיירות מכל העולם, על בסיס החוויה הייחודית שבהן.

כיום, כבר נוצרו לא מעט רשתות עולמיות של הוסטלים ואיגודים, שאף קיימים גם בארץ, המאגדים את כלל האכסניות ובכך מסייעים לתיירים המחפשים אחר אכסניות, לראות בשקיפות מלאה, את רמת הדירוג של האכסניה, המלצות , תעריפים וכו'.

#עיצובבתימלון

59 צפיות

יצירת קשר

סטודיו ניר יפת

משרד עיצוב פנים

טלפון : 052-3454754

פקס : 03-9707744

ראשון - חמישי 9:00-18:00

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© Copyrights 2019 - Nir Yefet Interior Design Studio