top of page
nir_yefet_restaurant_design.jpg
  • תמונת הסופר/תניר יפת - מעצב פנים

עיצוב דירות נופש


ניר יפת - עיצוב ותכנון דירות נופש AIRBNB

עיצוב חדר במלון - עיצוב פנים סטודיו ניר יפת

תחרות בעולם המלונאות - דירות AIRBNB ודירות נופש למיניהן

בעשור האחרון נולדה תחרות חדשה, עבור מלונות ומקומות אירוח, אשר נגסה משמעותית מנתח הרווחים של המלונות בארץ ובעולם והיא שוק דירות הנופש, דירות להשכרה לטווח קצר וארוך - דירות AIRBNB.

מטיילים רבים, פונים לחיפוש אחר פתרונות לינה אטרקטיביים ושונים ממלונות, לעתים בגלל התקציב אך לרוב מטעמי נוחות ויתרונות נוספים, שדירות אלו מעניקות להם - חוסר הרצון להתארח במלון והרצון להיות אדונים לעצמם בדירה שבחרו לפי טעמם האישי, גודל הדירה ומספר החדרים הנדרש, עבור חופשתם הבאה יחד בן או בת הזוג, משפחה, חברים, או אפילו עבור נסיעת עסקים.

עיצוב דירת אייר בי אן בי - עיצוב פנים סטודיו ניר יפת

עיצוב פנים : סטודיו ניר יפת , צילום : יואב פלד

באתרים השונים כדוגמת BOOKING ,AIRBNB ואחרים, ניתן לקרוא חוות דעת ולצפות בתמונות של הדירות או המלון, יחד עם אפשרות חיפוש לפי אזורים בעיר שבה רוצים לבלות ולשהות במהלך החופשה או נסיעת העסקים או אחר.

ישנו גם אתר אשר נקרא TRIPADVISOR , אשר בו ניתן לראות צילומים, אשר צולמו פיזית במלון או הדירה, ע"י אורחים אשר שהו שם. תמונות אלו הן תמונות אשר מפורסמות באתר יחד עם תמונות המפרסם.

בתמונות אלו, לעתים נפסלים מקומות אירוח רבים והסיבה לכך - היא שיש את אלו שמצלמים את הדברים הטובים ויש את אלו שמצלמים את הדברים השליליים - דברים כמו עובש בתקרה, רהיטים שבורים, מצעים מלוכלכים, לכלוך מחוסר ניקיון ותחזוקה וכל דבר אחר, שגרם לאורח לחוויה שלילית ( בצדק ).

אם אתם עתידים להקים מתקן אירוח תיירותי כלשהו, בין אם זאת דירת אירוח או מלון, קחו בחשבון את ניהול ותחזוקת המקום מראש וכמובן כבר בשלבי התכנון, עיצוב ובחירת החומרים.

יש לתכנן מראש את הדירה כך שתהיה פרקטית, נוחה, מסודרת ונקיה, קלה לתחזוקה, עמידה בפני שימוש של סוגי אנשים שונים ובחירת חומרים איכותיים, שלאו דווקא תמיד יהיו יקרים יותר והם אלו אשר אמורים לעמוד במבחן הזמן ולהחזיק לטווח ארוך.עיצוב מלון בוטיק , עיצוב דירת נופש
עיצוב מלון בוטיק - סטודיו ניר יפת , צלם : יואב פלד

כמעצב בתי מלון, גם בעיצוב דירות נופש AIRBNB, אני משקיע מחשבה מעמיקה בעיצוב ובתכנון המאופיין בבחירת חומרים ורהיטים עמידים וחזקים לטווח ארוך, תוך יצירת חוויה ושמירה על רמה מלונאית ועל רמת המחיר המבוקשת.

מפעילי המלון או הדירות אייר בי אן בי, מקבלים מאתנו ומצוות היועצים שלנו הדרכה על רמת השירות, תחזוקה והקפדה על נושאים חשובים רבים, שירות מלא כזה אינו מותאם לכל רמת תקציב של פרויקט, אך שווה את המאמץ הכספי לעסק יציב עם סיכויי הצלחה טובים יותר.עיצוב חדר רחצה במלון
עיצוב חדר רחצה במלון - עיצוב והדמיה סטודיו ניר יפת

עיצוב דירות נופש -ניצול השטח ותכנון נכון

גודל הדירה יהיה משמעותי, במקרה של מספר רב של אורחים המעוניינים לשכור את הדירה, על כן דירת נופש צריכה להיות מעוצבת בהתאם לגודל הנתון שלה ולמחיר הרצוי ללילה. אין טעם ואף לא כדאי לעצב דירת נופש בגודל של 35 מ"ר כך שתתאים ל-8 אנשים אלא לעצב ולתכנן את הדירה בצורה הטובה ביותר, הנעימה והנכונה ביותר, כך שמספר האנשים שיוכלו להתארח בנעימים בדירה, יהיה תואם לגודלה מבלי לפגוע בחוויית האורח.

רצוי לעצב דירות קטנות כך שיתאימו לזוג , שלישיה או לזוג + ילדים - כמה ילדים? - בהתאם לגודל הדירה כמובן.

עיצוב מלון בוטיק - סטודיו ניר יפת
עיצוב מלון בוטיק - סטודיו ניר יפת, צלם : איתי אבירן

חשוב מאוד להיעזר במעצב פנים שיתכנן ויעצב את הדירה בצורה אולטימטיבית. מעצב פנים, עם רקע בעיצוב בתי מלון ודירות AIRBNB , יודע לתכנן ולעצב חללים מוקפדים ומנוצלים היטב ובסטנדרטים מלונאים.

יצירת חוויה ועמידה בסטנדרטים מלונאים, רק תטיב אתכם ועם האורחים שלכם, בסופו של דבר, תייר שמתארח אצלכם, אומנם שכר דירה, אבל בסופו של דבר הוא שילם כסף, הוא בחופשה או בנסיעת עסקים, אין זה משנה ומבחינתו הוא במלון, יש לו דרישות, יש לו רצונות ויש לו מינימום של ציפייה מדירת הנופש שבחר להתארח בה וכל דבר נוסף שתטיבו עם האורח, יהיה בונוס עבורכם.

מעוניינים לעצב דירת AIRBNB ?

966 צפיות

Comentários


bottom of page