• ניר יפת - מעצב פנים

עיצוב דירות נופש


ניר יפת - עיצוב ותכנון דירות נופש AIRBNB

תחרות בעולם המלונאות - דירות AIRBNB ודירות נופש למיניהן

בעשור האחרון נולדה תחרות חדשה, עבור מלונות ומקומות אירוח, אשר נגסה משמעותית מנתח הרווחים של המלונות בארץ ובעולם והיא שוק הדירות נופש, להשכרה לטווח קצר וארוך - הלו הן דירות AIRBNB.


מטיילים רבים, פונים לחיפוש אחר פתרונות לינה אטרקטיביים ושונים ממלונות, לעתים בגלל התקציב אך לרוב מטעמי נוחות ויתרונות נוספים, שדירות אלו מעניקות להם - חוסר הרצון להתארח במלון והרצון להיות אדונים לעצמם בדירה שבחרו לפי טעמם האישי, גודל הדירה ומספר החדרים הנדרש, עבור חופשתם הבאה יחד הבן זוג, משפחה, חברים, או אפילו עבור נסיעת עסקים.


דירת איי בי אן בי - עיצוב פנים סטודיו ניר יפת

באתרים השונים כדוגמת BOOKING או AIRBNB , ניתן לקרוא חוות דעת ולראות תמונות רבות של הדירות או המלון, יחד עם אפשרות חיפוש לפי אזורים.

ישנו גם אתר אשר נקרא TRIPADVISOR , אשר בו ניתן לראות צילומים, אשר צולמו פיזית במלון או הדירה, ע"י אורחים אשר שהו באותו המלון או הדירה, כתוספת לתמונות של המפרסם.

בתמונות אלו, לעתים נפסלים מקומות אירוח רבים והסיבה לכך - היא שיש את אלו שמצלמים את הדברים הטובים ויש את אלו שמצלמים את הדברים השליליים - דברים כמו עובש בתקרה, רהיטים שבורים, מצעים מלוכלכים, לכלוך מחוסר ניקיון ותחזוקה וכל דבר אחר, שגרם לאורח לחוויה שלילית ( בצדק ).


מסקנה - צריך לדעת לנהל ולתחזק מתקן אירוח אך צריך גם לתכנן מראש את הדירה כך שהיא תהיה פרקטית, נוחה, מסודרת ונקיה, קלה לתחזוקה, עמידה בפני שימוש של סוגי אנשים שונים ובחירת חומרים איכותיים, שלאו דווקא תמיד יהיו יקרים יותר, אשר יעמדו במבחן הזמן ויחזיקו לטווח ארוך.

על כן בעיצוב בתי מלון או דירות AIRBNB , אני משקיע מחשבה מעמיקה בעיצוב והתכנון המאופיין בחומרים ורהיטים עמידים וחזקים לטווח ארוך, תוך יצירת חוויה ושמירה על רמה מלונאית ועל רמת המחיר המבוקשת.

מפעילי המלון או הדירות אייר בי אן בי, מקבלים מאתנו ומצוות היועצים שלנו הדרכה על רמת השירות, תחזוקה והקפדה על נושאים חשובים רבים, שירות מלא כזה אינו מותאם לכל רמת תקציב של פרויקט, אך שווה את המאמץ הכספי לעסק יציב עם סיכויי הצלחה טובים יותר.

עיצוב דירות נופש

גודל הדירה יהיה משמעותי במקרה של מספר רב של אורחים המעוניינים לשכור את הדירה, על כן דירת נופש צריכה להיות מעוצבת בהתאם לגודל הנתון שלה ולמחיר הרצוי ללילה. אין טעם ואף לא כדאי לעצב דירת נופש בגודל של 35 מ"ר כך שתתאים ל-8 אנשים אלא לעצב ולתכנן את הדירה בצורה הטובה ביותר, הנעימה והנכונה ביותר, כך שמספר האנשים שיוכלו להתארח בנעימים בדירה, יהיה תואם לגודלה מבלי לפגוע בחוויית האורח.

רצוי לעצב דירות קטנות כך שיתאימו לזוג , שלישיה או לזוג + ילדים - כמה ילדים? - בהתאם לגודל הדירה כמובן.

חשוב מאוד להיעזר במעצב פנים שיתכנן ויעצב את הדירה בצורה אולטימטיבית. מעצב פנים, עם רקע בעיצוב בתי מלון ודירות AIRBNB , יודע לתכנן ולעצב חללים מוקפדים ומנוצלים היטב ובסטנדרטים מלונאים.

יצירת חוויה ועמידה בסטנדרטים מלונאים רק תטיב אתכם ועם הדירות שלכם, כי בסופו של דבר התייר שמתארח אצלכם אומנם שכר דירה אבל בסופו של דבר הוא שילם כסף, הוא בחופשה או בנסיעת עסקים ומבחינתו הוא במלון, יש לו דרישות יש לו רצונות ויש לו מינימום ציפייה ממקום אירוח כזה או אחר וכל דבר נוסף שתטיבו עם האורח יהיה בונוס עבורכם.

מעוניינים לעצב דירת AIRBNB ?

צרו עמנו קשר

#עיצובבתימלון #מעצבפניםבתימלון #עיצובמלונית #עיצובדירותנופש #עיצובדירתנופש #עיצובדירתAIRBNB

426 צפיות

יצירת קשר

סטודיו ניר יפת

משרד עיצוב פנים

טלפון : 052-3454754

פקס : 03-9707744

ראשון - חמישי 9:00-18:00

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© Copyrights 2019 - Nir Yefet Interior Design Studio