• ניר יפת - מעצב פנים

עיצוב דירת קבלןרכישת דירה מקבלן, אינה מסתיימת בשלב הרכישה או קבלת הדירה, אלא זהו רק תחילה של תהליך קבלת החלטות, הגשת שינויים ( שינויי דיירים ), בקשת תוספות או הפחתות, שינוי שינויים בתכנון הדירה, בחירת חומרי הגמר כגון ריצופים וחיפויים, מהמבחר שהקבלן מעניק, או לחלופין - זיכוי ושדרוג הבחירות, כנ"ל גם לגבי המטבח ואביזרים נוספים בדירה.


לעתים רוכשי דירות, תוהים באיזה שלב הם יהיו זקוקים לעין מקצועית ומעצב פנים אשר יעצב ויתאים עבורם את הדירה ולא מעט פעמים, או אולי ברוב המקרים, הם יוצרים קשר עם מעצב פנים, שבוע לפני שהקבלן מבקש את השינויים הסופיים ו/או הבחירות הסופיות, שאז הכל נעשה לחוץ ולא נעים.


לא מעט פעמים קיבלתי לידי תכניות דירה מקבלן וברובן ( כמובן תלוי בסוג הפרויקט ) היו שינויים רבים - הקבלן לרוב מעניק אבזור סטנדרטי, ברמת התכנון - כגון מספר נקודות תאורה מצומצם, נקודות חשמל, מטבח סטנדרטי פשוט, שלרוב כולם משדרגים וחומרי גמר שאולי אינם קולעים לטעמכם האישי ובגוונים והטקסטורות שבהם דמיינתם את הדירה שלכם.


כחלק מהשירות עיצוב פנים שלי, אני גם מעניק פגישות יעוץ תכנון ועיצוב, בתעריף שעתי לרוכשי דירות המעוניינים לבצע שינויים בדירה וזקוקים לעזרה בבחירת חומרי הגמר.

אנחנו נפגשים לפגישת היכרות שבמהירות נכנסת לעומק התכניות, התקציב וכאן מתחיל היעוץ שלי לקבל השינויים הכדאיים ביותר בדירה, באם כדאי או לא להוריד קיר, או לוותר על שירותים ותהיות רבות שעולות בראש רוכשי הדירות.

אני מעניק את היעוץ בעין מקצועית ומתוך ניסיון של 11 שנים בתחום, תוך שליטה בתקציב שלכם.

לפעמים אנשים חושבים שהם יכולים לבצע מספר רב של שדרוגים ובסוף לא נשאר להם תקציב לריהוט, שיש למטבח וכדומה.


לא תמיד כדאי לשנות הכל, להרוס, לשבור, לבטל, לשדרג את כל הבחירות, הכל תלוי בתקציב שברשותכם ואני יכול לעזור לכם להתאים אותו למצב שתבצעו שינויים לדירה נוחה וטובה עבורכם, בדיוק עבור הצרכים שלכם, בחירת חומרי הגמר יחד עם שדרוגים כאלו ואחרים, תוך השארת כסף לרכישת מוצרים לפני הכניסה לדירה.


את התכניות שינויים אנו מגישים לקבלן וכך יש ברשותכם כעת תכנית שהקבלן מחויב אליה והיא לפי הצרכים והדרישות שלכם, תוך תכנון טוב יותר של הדירה.

29 צפיות

יצירת קשר

סטודיו ניר יפת

משרד עיצוב פנים

טלפון : 052-3454754

פקס : 03-9707744

ראשון - חמישי 9:00-18:00

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© Copyrights 2019 - Nir Yefet Interior Design Studio