• ניר יפת - מעצב פנים

עיצוב הבית


ישנם כללים רבים המתאימים גם עבור עיצוב הבית וגם עבור עיצוב דירה.

כמובן שישנם כללי עיצוב נוספים עבור עיצוב דירות גדולות או כאשר מעצבים בתים גדולים עם שטח פרטי וגם עבור ההפך - עיצוב בתים קטנים או עיצוב דירות קטנות, אך בכולם יש מספר פריטים וחומרים שבהם אנו צריכים להתרכז בעיצוב הבית ובצורה נכונה ומושכלת.

בתקופה שלפני השיפוץ או הבניה, אתם אוספים רעיונות ממלא מקומות - מגזינים, אינטרנט, חברים, דודים, הסבא והסבתא שעשו שיפוץ אחד או חבר אחד שעשה שיפוץ או בנה בית והיום הוא המומחה בחבורה.

הכל טוב...

אז אתם מעצבים את הבית שלכם עכשיו וזה מה שחשוב -

עבור הבית שלכם, אתם תעבדו עם בעלי המקצוע שלכם יהיה נוח לעבוד אתם וכך גם העיצוב ובחירת החומרים הסופיים היא שלכם בלבד ובהתאמה אישית אליכם.

לא מזמן ישבתי עם זוג שבנה את ביתו לא מזמן והשקיעו בו המון המון כסף, ישבנו בסלון שלהם, כאשר שניהם נראים קצת ממורמרים על המצב שבו הם נמצאים כעת - לפני שלוש שנים הם בנו את הבית והם משתגעים בו, הרבה דברים לא מתוכננים נכון ואפילו בחוסר התאמה למי שהם ולצרכים שלהם, בחירת החומרים איננה מאוזנת - ישבנו בסלון קפוא קפוא ( לא היה קר ) אבל התחושה הייתה כזאת - כל החלל היה בטון, הרצפה בטון, הקירות בטון, המזנון בטון, החצר בטון, השולחן ברזל ובטון וזהו !

מה עושים ?

אז בהתאם למקרה הזה אמנה כאן מספר דברים שעוזרים להכניס חמימות ואווירה לבית :


צבע - במקרה הזה הבטון שלט, אבל שלט יותר מידי, יש מקומות שצריך לשבור את הצבע או להוסיף צבע או מספר צבעים נוספים על מנת לאזן את החמימות והאווירה בחלל.

צבע יכול להיות בצביעה, בתאורה, בנגרות עץ, מתכת ועוד. נסו לבחור צבעים שאתם מתחברים אליהם, זה גם בסדר לבחור בהתחלה במניפת הצבעים, את כל הצבעים שאתם אוהבים ורק לאחר מכן, לסנן ולהמשיך לסנן, עד שתגיעו לגוון אחד או יותר שמשתלבים בהרמוניה מושלמת עם סקאלת הצבעים בחלל.

סקאלה זו של צבעים תלווה אתכם ביתר הבחירות בפרויקט.אגב הזוג עם הבית מבטון הוא זוג מאוד מקסים, עשינו מספר שינויים והם היום לא מאמינים שהם באמת אוהבים את הבית, אומנם הם הצטרכו להשקיע שוב כסף שוב אבל, הייתה להם את היכולת והם הם מאושרים מהתוצאות ונהנים מהבית.

במקרה שלהם, הספה הייתה אפורה וגם על הרצפה לא היה כלום והאפור שלט, עד שהכל נהיה אפור גם בחיים, יש טרנדים ולפעמים רואים בית בקטלוג, אבל זה קטלוג - ניתן לראות חלל עוצר נשימה בצילום מקצועי ולאהוב את החלל שצולם עבור קטלוג עיצוב פנים, רק בשביל להדגיש כורסה בחלל, אז אל תטעו או תתבלבלו מתמונות של עיצוב דירות או עיצוב בתים עם בטון אדריכלי, הכל מהמם זה נכון, אבל צריך לתכנן ולבחור נכון בשביל שיהיה גם כיף לגור ולארח בבית שלכם.


טקסטיל - שטיחים, כריות , ריהוט מרופד, שטיח, ווילונות - המון חומר והמון מקום להכנסת עניין, בחירה נכונה לפי סקאלת הצבעים שלכם והמינונים הנכונים לעיצוב הבית.צמחים - צמחים מכניסים חיים, משהו רענן שצומח בחלל, ירוק לרוב עובד, צריך לבחור צמחים שמתאימים לפנים הבית, לאזור מוצל, עם שמש או חצי שמש לפי המיקום שבו יהיו העציצים בבית וכמובן לדאוג לטפל ולתחזק אותם.


אנרגיה - תזכרו שבכל דבר יש אנרגיה, בחומר, צבע, מוצר, רהיט וכל דבר שייכנס לחלל, כל דבר שיהיה בחלל בסופו של דבר יגרום לכם להשפעה כזו או אחרת, תחשבו שוב רק על עצמכם ואלו שיגורו אתכם בבית, הבית צריך להתאים לכולם או לשדר את הדבר הנכון עבור כולם.


מעוניינים לדעת עוד, רוצים להיפגש לפגישת יעוץ או יותר מזה?

צרו קשר - 052-3454754

12 צפיות