עיצוב בר מסעדה

ג'וזף המבורגר - מבית חצות הירושלמי

עיצוב בר מסעדה

ג'וזף המבורגר בר – מבית "חצות" הירושלמי והמוכר לכולם.

מסעדת חצות המיתולוגית עברה לבניין הסמוך והורחבה. בעלי המסעדה, "חצות",  שכרו את שירותיו של ניר יפת, לעיצוב מסעדה המוכרת המבורגרים איכותיים שנטחנים מבשר איכותי במקום.
את המסעדה הם בחרו להקים במקום שבו שכנה מסעדת "חצות" במשך עשרות שנים ומשם יצרה את שמה בכל הארץ. בעיצוב המקום עמדה לנגד עינינו העובדה שבמקום שכנה מסעדה מהמפורסמות והמצליחות בארץ מזה 40 שנה ולכן רצינו להעניק למקום החדש קסם של מקום ישן, כאילו שהיה קיים שם שנים רבות. הקירות נצבעו בטכניקות מיוחדות המעניקים למקום מראה של קירות ישנים, שנצבעו עם השנים בשכבות צבע שונות שמתוכן מבצבצות כתובות ופרסומת עם ניחוח ישן, שעוצבו במיוחד עבור המקום ונצבעו גם הם על הקירות ונראים כעת כאילו נצבעו בשכבות צבע שונות עם השנים.
חזית חלון המכירה לרחוב נבנה מפחים גליים המאפיינים את סגנון הבניה האקראי והזול המאפיין את שכונת נחלאות בירושלים, מקום משכנה של המסעדה וגם עליהם הוטבעו פרסומות, לוגואים ועוד שעוצבו במיוחד עבור המקום כחלק מהמיתוג שלו. את ההמבורגרים האיכותיים, בעלי המסעדה, עם רקורד של שנים במסעדנות, מייצרים בעצמם במקום כאשר שיטת התפריט – 1, 2 או 3 , לבחירת מזמין הארוחה – לחמניה עם קציצה אחת, שתיים או שלוש